درباره شن سا


باشگاه فرهنگی ورزشی شن سا، با کسب عناوین و افتخارات قهرمانی متعدد در چندین دوره از مسابقات لیگ برتر فوتسال ایران، آسیا و مسابقات جهانی و همچنین قهرمانی در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، همواره بازیکنان جوان و با آینده را به تیم های ملی کشورمان تقدیم نموده است.

اهمیت به مقوله استعدادیابی و سرمایه گذاری بر روی تیم های پایه، همیشه در دستور کار این باشگاه بوده است.

توسعه علمی فوتبال با استفاده از آخرین دستاوردهای جهانی فوتبال، این باشگاه را بر آن داشت تا با احداث آکادمی های فوتبال در کشورهای برزیل و پرتغال، با توجه به نزدیک بودن گرایش های فنی و فرهنگی این سه کشور، به این مهم و به سهم خود بپردازد.

اعزام نونهالان، نوجوانان و همچنین مربیان جوان به آکادمی فوتبال در کشور پرتغال در ایام تعطیلات نوروزی، سرآغازی است برای آشنایی بیشتر با برنامه ها و امکانات موجود در این آکادمی.

همراهی خانواده های فوتبال دوست در صورت تمایل با گروه اعزامی و با مشارکت انجمن گردشگری ورزشی محیط زیبا و خاطره انگیزی را برای خانواده فوتبال ایران به همراه خواهد داشت.

در این دوره استعدادیاب ها، کارشناسان  و مربیان آکادمی با تست های مختلف به عمل آمده، گزارش کاملی از وضعیت و قابلیت های بازیکن جوان( فیزیکی، فنی و… ) به خانواده ارائه و برنامه پیشنهادی خود را جهت ادامه فعالیت تقدیم خواهند نمود.